MEIST

Disain on olnud meie kirg juba aastast 2000. Aastast 2016 oleme spetsialiseerunud kasutajakogemuse (UX) ja kasutajaliideste (UI) disanile ning prototüüpimisele. Lisaks sekka ka mõned visuaalse identiteedi ja fototöötlusega seotud projektid. Teeme oma tööd täpsuse ja hoolega ning peame kinni tähtaegadest ja lubadustest. Et säästa mõlemapoolselt aega (ja raha), selgitame esimeses etapis välja kliendi tegeliku vajaduse, mitte ei rutta realiseerima soovunelmaid, mis reeglina objektiivsetel põhjustel küllaltki kiirelt ummikusse jooksevad.

Aitame ka siis, kui on vaja lihtsalt kolmandat arvamust või UX/UI-ekspertiisi olemasolevale tarkvarale, veebilehele või mobiilirakendusele. Küsige julgelt!


Kliendid ja koostööpartnerid läbi aegade:

Mooncascade, Tickmill, Coinmetro, Coop Pank, Estateguru, Indigo, SEB, EmformX, Paul-Tech, Circle K (Statoil), ETV, Silberauto, Sportland, Monton, Swedpank, Rimi, Tallinnfilm, CCD COE (NATO), Ridango, Est-Agar, Tartu Ülikool, Monster, Vormsi Vald, Osta.ee, Kv.ee, Unicef, Olly, CV-keskus, A2 Autowelt, e-Kool, Trüb, Capline Logistics, jpt